E-Ticaret Hosting

Yenilikle üretilen mükemmel E-Ticaret mağazalarınız için özel çözüm

Sınırsız Kaynaklar
LiteSpeed Teknolojisi
Ücretsiz SSL Sertifikası
cPanel Kontrol Paneli

E-Ticaret Hosting 1

Yeni başlayanlar için

/ay
1 Site Barındırma
Sınırsız SSD Disk
Sınırsız Trafik
Sınırsız MySQL
Sınırsız E-Posta
Sınırsız Subdomain
Sınırsız INODE
4 Core CPU
4 GB RAM
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Domain

E-Ticaret Hosting 2

Yüksek kaynak arayan E-Ticaret siteleri için

/ay
1 Site Barındırma
Sınırsız SSD Disk
Sınırsız Trafik
Sınırsız MySQL
Sınırsız E-Posta
Sınırsız Subdomain
Sınırsız INODE
6 Core CPU
6 GB RAM
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Domain

E-Ticaret Hosting 3

Orta seviye ve yüksek kaynak ihtiyacı olan E-Ticaret siteleri için özel olarak üretildi

/ay
1 Site Barındırma
Sınırsız SSD Disk
Sınırsız Trafik
Sınırsız MySQL
Sınırsız E-Posta
Sınırsız Subdomain
Sınırsız INODE
8 Core CPU
8 GB RAM
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Domain

E-Ticaret Hosting 4

Yüksek seviye E-Ticaret siteleri için

/ay
1 Site Barındırma
Sınırsız SSD Disk
Sınırsız Trafik
Sınırsız MySQL
Sınırsız E-Posta
Sınırsız Subdomain
Sınırsız INODE
10 Core CPU
10 GB RAM
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Domain

14 gün içinde para iade garantisi

Eğer hizmetlerimizden herhangi bir sebepten dolayı memnun değilseniz web hosting ödemenizi iade edeceğiz. Risk Yok.

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak Avantajlar

E-Ticaret Hosting paketlerimizin rakipsiz avantajları

Ücretsiz Domain

Hosting ve Domain için ayrı ücretler ödemeyin. Yıllık alımlarınızda Ücretsiz Domain fırsatı.

phox-ssl

Ücretsiz SSL

Standart olarak Let's Encrypt SSL Sertifikasını ücretsiz olarak sağlıyoruz. AutoSSL sayesinde otomatik yenilenir.

Hesap İzolasyonu

Tüm paylaşımlı hosting servislerimizde standart olarak CageFS bulunur. Tüm hesaplar birbirinden izoledir.

phox-improved

Kesintisiz

Kesintisiz %100 yedekli enerji ve network altyapımız sayesinde %99,9 uptime süresi sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlar

Paylaşımlı Hosting servislerimizi en uygun fiyat politikasıyla sağlıyoruz. Müşterilerimizin alım gücünü ve memnuniyetini önemsiyoruz.

phox-server

Düzenli Yedekleme

Tüm Hosting servislerimizde standart olarak haftalık yedekleme ücretsizdir. İhtiyaç durumunda bir önceki yedeğe dönebilirsiniz.

Güçlü Donanımlı

Web Hosting servislerimizin donanım altyapısında güncel konfigürasyonları kullanıyoruz. Sizleri SAS SSD Depolama teknolojisiyle buluşturuyoruz.

phox-spam

Ücretsiz Destek

Hosting servislerimizi kullanan müşterilerimize Premium Destek paketini ücretsiz sağlıyoruz. 7/24/365 destek alabilirsiniz.

Gelişmiş ve Kullanışlı Eklentiler

Harika bir web hosting servisi deneyimi yaşamanız için Premium eklentileri standartlaştırıyoruz.

Tek Tıkla Kurulum Aracı

Kontrol paneli üzerinden Softaculous servisi sayesinde tek tıkla yüzlerde uygulama kurulumu sağlayabilirsiniz.

AntiSpam ve Virüs Koruması

Tüm hosting servislerimizde AntiSpam koruması mevcuttur. Bu sayede epostalarınız %100 İnbox kutusuna düşer.

cPanel Kontrol Paneli

Kullanışlılık, güvenlik ve altyapı konusunda harika bir deneyim sunmak açısından hosting hizmetlerimizde yalnızca cPanel Kontrol Panelini kullanıyoruz.

LiteSpeed Web Sunucusu

Sıradan web sunucularına oranla %70 kadar daha iyi bir performans ve düşük yanıt süresi gösteren LiteSpeed teknolojisini kullanıyoruz.

Sınırsız Kaynaklar

Tüm Sınırsız Web Hosting paketlerimizde SSD disk, trafik, veritabanı, e-Posta hesabı ve subdomain hesabı gibi özellikler sınırsızdır. Ayrıca paketinize atanan RAM (bellek) ve CPU (işlemci) limitinin tamamını kullanabilirsiniz.

Yüksek Performans & Hız

Tüm Web Hosting servislerimizin depolama altyapısını kurumsal SSD diskler oluşturmaktadır. SSD diskler sıradan HDD disklerine göre 10 kat daha yüksek okuma/yazma hız performansı gösterir.

Muhteşem Altyapı & Güvenlik

Tüm Web Hosting servislerimizde harika bir deneyim sağlamak için muhteşem bir donanım ve yazılım altyapısı kullanıyoruz. Web Hosting paketlerimiz Linux tabanlıdır ve cPanel kontrol paneliyle kullanıcılarımıza sunulur. Ayrıca Imunify gibi araçlar ve filtreler bulunur.

Size yardımcı olmak için buradayız.

Hosting hizmetlerimiz hakkında size yardımcı olabiliriz.

Premium Destek

Paylaşımlı Web Hosting Destek Paketi.

Ideal bir hizmet desteği almanız için Paylaşımlı Hosting servislerimizde standart olarak ücretsiz Premium Destek paketini sağlıyoruz. Plan detaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Premier Destek

Eşsiz Paylaşımlı Web Hosting Destek Paketi

Harika bir hizmet desteği almanız için Premier Destek paketini opsiyonel olarak sunuyoruz. Standart desteğe ek olarak Monitör etme, L7  Koruma desteği gibi muhteşem avantajları da içermektedir.

Bu Ürünlerden Biri de İlgilinizi Çekebilir.

Sınırsız Hosting

Tekli ve çoklu web siteleri için en ideal ve ekonomik çözüm.

WordPress Hosting

WordPress siteleriniz için üretildi.

Reseller Hosting

Hosting satışlarına başlayabilmeniz için harika.

Sanal Sunucular

Yüksek kaynaklı web projeleriniz için.

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting paketlerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular

Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette web site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

LiteSpeed; Apache web sunucusuna oranla, sistemde %70’e varan değerde rahatlama sağlayarak, sunucunun daha verimli bir performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Böylelikle, web hosting hizmeti daha hızlı ve stabil şekilde sağlanır. Bu nedenle tüm linux sunucularımızda, standart olarak LiteSpeed kullanılmaktadır.

CloudLinux; özellikle birden fazla kullanıcı hesabının bulunduğu sunucularda, kaynak ve performans yönetimini sağlamaya yönelik bir işletim sistemidir. 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren CloudLinux OS, CentOS gibi işletim sistemleri üzerine basitçe uygulanabilmektedir. Tüm web hosting paketlerimizde CloudLinux aktif olarak kullanılmaktadır.

Cloud Linux’un Yararları Nelerdir?

– CloudLinux stabilizasyonu arttırır.
Cloud Linux, kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak (CageFS Özelliği) kaynak kullanımını sistem yöneticisinin belirlediği oranlarda düzenleme şansı yaratır. Böylelikle sisteminiz stabil ve güvenli çalışmaktadır.

– Kaynak kullanımını düşürür.
Cloud Linux ile her hosting müşterisine ayrı CPU, Memory (RAM) ve I/O limitlemesi yapılabilmektedir. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan müşterilerin diğer müşterileri etkilemesinin önüne geçmiş olur.

Hosting çözümlerimiz, siparişinizi takiben, anında aktive edilerek kullanımınıza hazır duruma getirilmektedir.

Hosting hizmetlerimize, sitemizde görmüş olduğunuz ücretler haricinde sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenmektedir. Herhangi bir operasyonel ücret veya ek kurulum bedeli mevcut değildir.

Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel’den > Cpanel’e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Hosting hizmetimiz mevcut olan açık kaynak veya kapalı kaynak kodlu (ioncube, zend ve sourceguard vb) lisanslı neredeyse tümüyle uyumludur. Önde gelen script ve web tabanlı yazılımlara örnek vermek gerecek olursa Linux için; WordPress, Opencart, Joomla, Magento, PrestaShop, Laravel, CodeInteger, PHP framework ve PHP ile yazılmış PHP 5.3 sürümü ve yukarısı tüm scriptlerle uyumludur.

SSL hizmeti web sunucusu ile ziyaretçi bilgisayarı arasında şifreli bir iletişim kanalı oluşturur. Bu sayede kredi kartı, üyelik bilgileri, şifre ve parola gibi özel bilgilerin çalınmasına izin vermez. Bu teknoloji yakın bir zamana kadar ücretli verilmekteydi. Artık tüm hosting hizmetlerinde standart olarak ücretsiz sağlanmaktadır. Hosting hizmeti satın aldıktan sonra hemen otomatik olarak kurulur.

Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyeren bu seçimi yapabilirsiniz.

Evet hosting hizmeti aldığınızda kendi adınıza özel mail adresine veya adreslerine sahip olabilirsiniz. Mail adresleri hosting hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Evet tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini haftalık olarak düzenli yedekliyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi felaket durumlarına ve disk arızalarına karşı günlük olarak imaj bazında yedekliyoruz. Sitenizde bir veri silerseniz veya eski tarihli bir yedek yüklemek isterseniz teknik ekibimizden bunu talep edebilirsiniz.

Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcuttur. Güvenlik açıkları hosting hizmetinden daha çok yazılım veya veritabanı programlama hatalarından veya kullanıcılardan kaynaklanabilir. Bu nedenle güncel ve lisanslı ürünler satın almanızı basit şifre yerine güçlü şifreler belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

Her Zaman Çevrimiçiyiz.

İşletmenize veya çalışma ekibinize yardımcı olmak için buradayız.